شبکه شادکانال های شبکه شاد آخرین مطالب جستجو

بینهایت

بینهایت


ما مسافر سَفَر بی نهایتیم... ____ ورود به سامانه مجازی بینهایت و شرکت در مسابقه(ویژه دهه هشتادیا 80 تا 88): bn.javanan.org _____ ارتباط با ما(موارد ضروری) : @binahayat_ir موسسه جوانان آستان قدس رضوی

binahayat_show@یک شنبه 19 شهریور 1402 - 23:14:41 3K
بینهایت

بینهایت

@binahayat_show


.
.
تو خواستی و دل، خواست و تمام وجود ما به تکاپو افتاد برای جاری‌بودنِ یاد و مهرِ تو در هر لحظه‌ی آن روزها؛ از دقیقه‌های آغوش‌ها، اشک‌ها، لبخندها و بدرقه‌ها، تا ساعت‌ها و روزهای هم‌رنگ و هم‌دل شدن، هم‌باور و هم‌مقصد شدن... که یعنی چیزی فراتر از هم‌مسیری...
یاد گرفتیم و مدام یاد خودمان انداختیم که: «سفر مرا به تـو نزدیک‌تر نخواهد کرد» اگر نگاهم در دلنشینیِ راه جا بماند و اگر روی نقشه‌ی دل، کنار کربلا نوشته‌باشم: وصال!
مدام زمزمه کردیم: «من راهیِ توام، ای مقصدِ درست!» و برای دست‌های خالی و وجود خالی و پشت خالی ما، برای سرمای جان و تیرگیِ روح ما، کدام دست‌گیر و قوّت‌قلب و پشتوانه، بهتر از عاشق‌پیشه‌‌ترین دوست تو؟ آغوش چه کسی گرم‌تر از پروانه‌ی آتش‌گرفته‌ی تو؟ کدام روشنایی، تابنده‌تر از خورشیدِ نینوای محبّت تو؟
قطره‌قطره، دخترها و پسرهای گوشه گوشه‌ی ایران، رود شدیم و جاری شدیم به سوی دریا. هشتـصد دلِ فراخوانده‌شده، به نیابت از ده‌هزار دلِ جامانده... به سمت «آن‌جا که عاشقان به خاک افتادند» .
زمزمه‌‌ی مشترک؟ از حسین علیه‌السلام، خداوند را می‌خواهیم و از خدا، حسین علیه‌السلام را...

#به‌سوی‌بینهایت
#اربعین۱۴۴۵‌قمری

@binahayat_show×

ورود کاربران
یادآوری
ثبت نام