شبکه شادکانال های شبکه شاد آخرین مطالب جستجو

شبکه آموزشی دانش آموز (شاد)

شبکه آموزشی دانش آموز (شاد)


برای ارتباط با پشتیبانی با شماره ۴۳۰۸۱ تماس بگیرید.

shadofficial@جمعه 2 تیر 1402 - 12:42:42 9M
شبکه آموزشی دانش آموز (شاد)

شبکه آموزشی دانش آموز (شاد)

@shadofficial@


اطلاعیه تکمیلی فرایند ثبت نام دانش آموزان سال تحصیلی ۴۰۳-۱۴۰۲:

۱- کلیه والدین گرامی دانش‌آموزان در تمام مقاطع تحصیلی از اول تیرماه۱۴۰۲ با مراجعه به پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش (my.medu.ir) نسبت به احراز محل سکونت خود اقدام نمایند.

۲- در پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش، لیست دانش آموزان خود را کنترل نمایند و چنانچه نام فرزند دانش آموز آنها در لیست دیده نمی شد، به مدرسه محل تحصیل دانش آموز اطلاع دهند.

۳-در صورت مشاهده نام فرزند، برای ثبت نام میان پایه (کلیه پایه ها به جز اول، هفتم و دهم)، در صورت عدم درخواست جابجایی به مدرسه جدید، نیاز به کار دیگری نیست و ثبت نام فرزند به صورت خودکار انجام می شود. اطلاع رسانی برای پرداخت هزینه کتاب و بیمه متعاقبا انجام می شود.

۴- چنانچه والدین درخواست انتقال فرزند به مدرسه جدیدی را دارند، زمان ثبت نقل و انتقال مدارس متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

۵- پیش ثبت نام پایه های اول و هفتم از طریق آیکن پیش ثبت نام در پنجره واحد در حال انجام است. ثبت نام پایه دهم پس از اتمام هدایت تحصیلی آغاز خواهد شد.

#دولت_هوشمند
#سهولت_خدمت_رسانی
#کیفیت_و_رضایت
#ثبت_نام_مدارس
#پایه_اول_ابتدایی
#پایه_هفتم_متوسطه_دوره_اول
با تشکر🌹

مرکز توسعه آموزش مجازی، فناوری و امنیت اطلاعات وزارت آموزش و پرورشجهت دریافت آخرین و کاملترین اخبار به کانال مرکز فناوری وزارت بپیوندید.@Fanavari_Setad

@Fanavari_Sida

آیدی های بالا را در شاد جستجو نمایید.×

ورود کاربران
یادآوری
ثبت نام